halifleks-yikama

Halıflex Temizleme

Halıflex Yıkama;
Evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki
duvardan duvara halıflexleriniz
yere sabitlenmiş ise ya da kaldırılamayacak durum da ise,
halıflexlerinizi yerinde yıkayabilmekteyiz.

Yerinde halıflex yıkama işleminde sırası ile:

Güçlü Vakum makinesi sayesinde önce tozunu alıyoruz,

Sonra halıflex teki kir ve lekelerin yumuşaması için ıslatma yapıyoruz.

Daha sonra halıflex in cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı
halıflexe yedirerek köpürtüyoruz, Köpürtülen halıflex fırçalama makinesiyle fırçalanıp var olan lekeler çıkartılmakta,

Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinesi ile vakumlama yapılarak halıflex deki şampuan ve köpük alınır,

Halıflex tam anlamıyla durulanana kadar halıflexe su verip vakumlama yapma işlemi devam eder. Halıflex tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halıflexleriniz deki nem alınmakta, halıflexleriniz bir gün sonra kullanıma hazır hale getirilmektedir.
Halıfleks yıkama firmamızda isteğe bağlı yerinde yıkama, evde halıflex yıkama, işyeri halıflex yıkama, ofis halıflex yıkama, camii halıflex yıkama yerinde yıkama veya fabrikada halıfleks yıkama hizmeti verilmektedir.

Detaylar;

Özellikle işyerlerinde ve evimizde çok sık olarak kullanılan halıflex aşırı kulanı ve çevresel etkilerle çok kirlenmekte ve günlük temizlikler yeterli gelmemektedir. İşte bu anda halınızı profesyonel ellere bırakabilirsiniz.

Halıflex sağlığımız için senede 2 defa mutlaka yıkatmalıyız.

Göremediğimiz mikroplar halıflexlerimiz de beslenir ve çoğalarak evimize dağılarak sizin ve çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atarlar. Halı yıkama da kullandığımız kıymasallar halıflexlerimiz de barınan mikropları yok ederek koltuğumuzu sağlıklı bir hale getirirler.

Ne sıklıkla halıflex yıkama yapılmalıdır.

Halıflexlerimizi sağlığımız için senede 2 defa mutlaka yıkama yaptırmalıyız. Halıflexlerimiz in ömrünü uzatmak için Mutlaka halıflexlerimizi evde silmek yerine halıflex yıkamacı, da uzmanlaşmış kişilere veya da halıflex yıkamacı şirketlerine en az senede bir kere yıkatmalıyız. Yıkanan halıflexte hava akışı sağlandığı için halıflexlerimiz nefes almaya devem ederler ve halıflex yıpranmaya ve içinde rutubet beslenemedikleri için ömürleri uzar.

Halıflex yıkama makinelerimizin çok güçlü bir emiş gücü olması ve son teknolojik sanayi tipi halıflex yıkama makinelerinden oluşan yerinde halıflex yıkama makinelerimiz sayesinde halıflexlerinizde yüzde on bir nemlilik kalmaktadır. Bu nem de yaz aylarında 2 ile 4 saat içinde kurmakta olup kış aylarında 6 ile 8 saat içinde kurur ve halıflexleriniz kullanıma hazır hale gelirler.

Neden halıflex yıkatmalıyım.

Halıflex yıkama da Kullanılan kimyasallar ilerleyen günlerde etkisini arttırarak halıflex da bulunan su ve yağ esaslı kalıcı lekelere ve kirlere karşı korur. Uygulandığı yüzeylerin rengini, esnekliğini, görünüşünü değiştirmez. Güneş ışınlarının neden olduğu solmayı ve yüzey aşınmasını durdurur. Statik elektriği azaltır. Halıflex kumaşı yüzeylerinin aşınmaya karşı dayanıklılığını arttırır. Halıflex yüzeylerini besler, canlandırır.

Ağar halıflex yıkama da kullanılan halıflex yıkama makineleri kesinlikle halıflexlerinize zarar vermez. Aksine yıkama olan halıflexler kirlerinden ve tozlardan arındığı için hava akışı sağlanır ve halıflex ömrü uzar kullandığımız şampuanlar halıflexlerinize herhangi bir zararı yoktur.

Temizlik Hizmeti Yerinde Verilmektedir.